Apie mus

“Jums užtenka turėti savo svajonių namo viziją, o viskuo kitu leiskite pasirūpinti mums!„

Greta Cipkutė

Ilgametę medinių namų projektavimo patirtį turinti GG arch architektė suprojektuos Jums svajonių namą. http://ggarch.lt

Valdas Skiesgilas

UAB LRT statyba vadovas su savo komanda pastatys nepriekaištingos  kokybės namą.

Kristina Skiesgilė

UAB LRT statyba būsto kreditų paskolų vadybininkė padės Jums gauti paskolą greitai ir lengvai

 

Jau 15 metų statome karkasinius, skydinius namus. Didžiausias dėmesys skiriamas statomo namo kokybei bei šeimininkų komfortui. Užsakovams lieka tik stebėti kaip realizuojama jų svajonių namo vizija. Mūsų įmonė deda visas pastangas, kad šeimininkai statybų metu neturėtų jokių rūpesčių. Mūsų komandos vizitinė kortelė – namai, kuriuose gera ir jauku, o gera ir jauku būna tik tada kai nėra rūpesčių. Palikite juos mums ir džiaukitės savo svajonių namais.

Mūsų įmonė bendradarbiauja su architektais, dizaineriais, konstruktoriais, landšaftininkais, geodezininkais.

Norite pasistatyti namą be jokių rūpesčių – mes jūsų paslaugoms.

Statome kokybiškus, jaukius bei ekonomiškus A, A+ ir A++ klasės karkasinius namus, sodo namelius, pirtis, garažus, pastoges automobiliams, pavėsines, terasas.

Mūsų naudojamos medžiagos

Tam kad medinis namas tarnautų ilgai ir nekeltų jokių rūpesčių ypatingai svarbu statybos procese naudoti tinkamas kokybiškas medžiagas. Tai suvokdami, visada patariame klientui pasirinkti produkciją, kuri yra ekologiška ir draugiška gamtai bei pačiam užsakovui. Tokie namai pasidaro tinkami gyventi net  ir alergiškiems, jautriems žmonėms.

Vienareikšmiškai karkasinio namo statyboms naudojame džiovintą kalibruotą, ne didesnio kaip 16-18 % drėgnumo medieną. Tokia mediena yra lygi, su ja dirbti lengva, joje nesiveisia jokie gyviai ar pelėsis. Ši mediena tvirtesnė. Tuo tarpu pasirinkus nedžiovintą ir nekalibruotą medieną – gaunamas atvirkščias rezultatas.

Dėl to, visada galite pasikliauti mūsų komanda, kuri ne tik pastatys nepriekaištingos kokybės namą, bet ir pakonsultuos apie:

  • statinio konstrukciją bei medžiagas;
  • namo projektą;
  • išorės ir vidaus apdailą;
  • lauko bei vidaus inžinerinius tinklus;
  • atliks sandarumo testą.

Kiekvieną kartą po garo plėvelės sumontavimo  yra  atliekamas sandarumo testas. Tam kad tiek Jūs, tiek mes būtume užtikrinti, jog namas yra sandarus, pastatytas nepriekaištingai ir atitinka norimą pastato energinio naudingumo klasę.

Sienų šiltinimui mūsų įmonė naudoja įprastą ISOVER STANDARD 35 elastingą mineralinę vatą, o taip pat puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis pasižyminčią šiltinimo medžiagą, tinkamą naudoti stogo, perdangų, sienų ir grindų konstrukcijose. 100 proc. natūralios sudėties vata pagaminta iš spygliuočių medienos plaušo.

Medžio vata pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Produktas yra atsparus dideliems temperatūros svyravimams ir drėgmei: vata nesukrenta, nesudūlėja. Gavusi drėgmės, išdžiūsta ir grįžta į pradinę savo formą.

Ši  vata žymiai sumažina energijos išlaidas – šilumos akumuliavimo savybės yra iki 2,5 kartų pranašesnės už akmens vatos ir net iki 3 kartų už polistirolo ir stiklo vatos.

STEICO flex vata yra absoliučiai saugus pasirinkimas, montavimo metu nereikalinga apsauga, nes dėl natūralios sudėties izoliacinė vata nedirgina odos, akių, kvėpavimo takų gleivinės. Likučiai gali būti perdirbami ir net kompostuojami.

Mūsų komanda karkasinius namus stato tik iš geriausios konstrukcinės spygliuočių C24, kalibruotos, graduotos medienos. Kitas medžiagas naudojame taip pat tik aukščiausios kokybės.

Tvirtinimo dalis, sandarinimo medžiagas, chemijos produktus, įrankius mums tiekia Lietuvos ir pasaulio rinkos lyderiai SIGA, WURTH, OTTENSTON, MEDŽIO BITĖS, PATA, DEWALT, SVEIKA STATYBA ir kt.

Susisiekite su mumis šiandien, jeigu pradedate planuoti savo svajonių namus ! 

Mūsų sėkmę lemia sąžiningumas, vientisumas ir skaidrumas. Sujunkite šiuos principus su patirtimi ir bei sunkiu darbu ir turėsite tinkamą partnerį, kuris pastatys Jūsų svajonių namus.
Renkantis namų statybininką pagal Jūsų pasirinktą statybos projektą, niekada neturėtų būti pakenkta kokybei ir pasitikėjimui.
Darbas su sąžiningais, patyrusiais specialistais yra būtinas dalykas, kad būtų išvengta išlaidų viršijimo ir katastrofiškų kokybės problemų.

Kaip veikia LRT Statybos procesas

Išankstinis statybos planavimas ir leidimai
Jūsų pageidavimu mūsų komanda gali įsitraukti jau į projektavimo ir išankstinio statybos planavimo procesą, kad statyba neviršytų Jūsų biudžeto ir pastatytų namus, kurie ne tik patenkina, bet ir viršija Jūsų lūkesčius. Jūs peržiūrėsite kiekvieną savo namų detalę su komanda, kuri imsis Jūsų vizijos ir pavers ją realybe.

2

Vietos paruošimas ir gruntas
Nėra nieko svarbiau , nei iš tikrųjų žengti žingsnį savo svajonių namų link. Nuo šio momento mūsų komanda informuos Jus apie visą statybos procesą.

3

Statybos valdymas ir vykdymas
Mes nerimaujame dėl visų smulkmenų, kad Jums nereikėtų. Su mūsų patyrusiu valdymu ir kvalifikuotu statybų personalu užtikrinsime, kad Jūsų projektas būtų užbaigtas laiku ir neviršijant biudžeto.

 

Scroll to Top