Parduodami karkasiniai / skydiniai namai

Šiuo metu parduodami ant mūsų sklypų jau pastatyti namai !

Norisi gyventi gamtos apsuptyje? Tuomet šie išskirtiniai namai su etno motyvais išskirtinėje vietoje kaip tik Jums. Kviečiame apžiūrėti šią unikalią vietą ir namus, kurie jau yra PASTATYTI !!!

Namų sklypai ribojasi su Verkių parku. Už 50 metrų nuo namų tęsiasi didžiuliai miškai su pasivaikščiojimo takais, slidinėjimo trasomis bei ežerais su maudyklomis. Iki pat sklypų veda asfaltuotas kelias, už kelių šimtų metrų autobusų stotelė. Santariškių žiedą automobiliu galima pasiekti per kelias minutes.
Tai – iš tiesų unikali vieta gyventi. Namas apsuptas miškų, o pavažiavus vos porą minučių autobusu ar automobiliu, Jūs jau mieste.

Namai randasi privačioje nedidelio naujai pastatyto kvartalo teritorijoje. Vaizdas pro svetainės langą – tiesiai į šiam kvartalui priklausantį ežeriuką. Netrukus bus pastatyti ir teniso kortai.

Atvažiuokite pasikalbėti ir apžiūrėti šiuos bei kitus pastatytus mūsų namus. Pažadame, kad neliksite abejingi. Papasakosime apie šią įspūdingą vietą, miško gyventojus, pasikalbėsime apie kainą.

Jau pastatyto Namo Nr. 1 kaina su 0,3 ha sklypu – 350 000 Eur.
Jau pastatyto Namo Nr. 2 kaina su 0,3 ha sklypu – 370 000 Eur.

Namas nr.1

Kaina: 350 000 Eur PASTATYTAS ir PARDUODAMAS

Namas nr.2

Kaina: 370 000 Eur PASTATYTAS ir PARDUODAMAS

Scroll to Top